See veebisait kasutab andmete salvestamiseks küpsiseid. Jätkates
veebilehe kasutamist, nõustute nende failidega töötama.
Aktsepteeri
 

Merekonteinerite ehitamine

Ehitus konteineritest
Merekuivlasti konteinerite arhitektuur ja ehitus on muutumas erinevates riikides üha nõudlikumaks ja populaarsemaks.

Merekonteiner on mugav kaubakonteiner, kuid see on ka valmis moodul, mille alusel saab ehitada praktilisi ja odavaid objekte.

Kui veel kaua aega tagasi arvasime, et merekonteinerid sobivad vaid ajutiste laopindade, rändkaupluste ja ehituskabiinide korrastamiseks, siis tänapäeval ehitatakse merekonteineritest püsielamuid, majapidamis-, administratiivhooneid, näitusekomplekse, kaubanduskeskusi, büroohooneid.

Metallmahutite standardsed mõõtmed, mugav kuju ja tugevus võimaldavad ehitada kahe- ja isegi kolmekorruselisi konstruktsioone, mis kehastavad originaalseid arhitektuurseid lahendusi.
Veokonteinerite ehitamise eelised
Konteinerhoonete eelised püsikonstruktsioonide ees:
 • Paigaldamise kiirus
  Merekonteineril on tehase valmisoleku tase, mis võimaldab kiiresti püstitada plokkkonteineritest valmisehitisi;
 • Mis tahes arhitektuuriliste ideede elluviimine
  Moodulid saab ühendada üksteisega mööda pikki ja lühikesi seinu, ühendada varikatuste abil üheks kompleksiks, panna üksteise peale, kallutada. Vajadusel saab lisaplokke eemaldada või vastupidi lisada uusi;
 • Paigaldamine raskesti ligipääsetavatesse kohtadesse
  Võimalus püstitada hooneid raske maastikuga piirkondades, järskudel nõlvadel, kitsastes tingimustes, kõrge seismilise aktiivsusega piirkondades;
 • Liikuvus
  Võimalus kolida uude asukohta;
 • Maksumus
  Madalam ehituskulu võrreldes kapitalihoonete ehitamisega;
 • Lihtsustatud registreerimisprotseduur
  Olenevalt projektist on võimalik vältida ehitusloa saamise vajadust;
 • Kerget tüüpi vundamendid
  Võimalus kasutada kergeid vundamente, mis ei nõua ehitamiseks olulisi rahalisi kulutusi - lint, vaiad, sammas;
 • Ühilduvus teiste struktuuridega
  Orgaaniline kombinatsioon muudest materjalidest valmistatud struktuuridega;
 • Paigaldustööd igal aastaajal
Konteinerid on vastupidavad madalatele temperatuuridele ja muudele ebasoodsatele ilmastikutingimustele, seetõttu ei ole konteinerite ehitustehnoloogia piiratud teatud kliimatingimustega.

Tõhusa soojusisolatsiooni loomise ja küttesüsteemi ehitamise korral saab plokkkonteinerite hooneid kasutada peaaegu igal laiuskraadil.
Veokonteinerite ehitamise miinused
 • Transpordikulud konteinerite ehitusplatsile toimetamiseks;
 • Vajadus tõhusa korrosioonivastase töötluse järele;
 • Tõsteehitusseadmete kasutamise vajadus paigaldustöödel;
 • Konteinerite ümberehitamisel aastaringseteks majadeks ei saa te säästa isolatsiooni ja kõigi vajalike insener-kommunikatsioonide paigaldamise pealt
Meie pakutavad lahendused:
Elamute ehitamine konteineritest
Ida-Euroopas kasutatakse konteinereid üha enam suvilate, külalistemajade ja isegi alaliseks elamiseks mõeldud maamajade ehitamisel. Kuid Lääne-Euroopas ja Ameerika Ühendriikides kasutatakse üliõpilastele ja noortele peredele eelarveelamute ehitamiseks sageli konteinereid.

Metallmoodulite isoleerimiseks kasutatakse kõige sagedamini plaatides polüuretaanvahtu (PPU) või ekstrudeeritud vahtpolüstüreeni (EPS). Efektiivne on kombineeritud meetod, kus seintele paigaldatakse EPPS-plaadid ja seejärel pihustatakse neile PPU-d.

Selliste hoonete välisküljel kasutatakse sageli vooderdust ja siseruumides - kipsplaate. Võimalikud on ka muud variandid.

Lisaks osutatakse katusekatte ja kommunaalteenuste - küttesüsteemide, elektrivarustuse, autonoomse veevarustuse ja kanalisatsiooni - paigaldusteenust olenevalt hoone otstarbest.
Sisekujundus
Väliskaunistus
Kontor konteineritest
Konteinerid on tänapäeval väga populaarsed; ettevõte saab need ajutiselt või alaliselt elama asuda strateegiliselt tähtsasse asukohta - turismikohta, tiheda liiklusega kohta või vastupidi kohta, kus kapitaalehitus pole võimalik. Peaasi, et sellisele projektile saab hõlpsasti koi peale teha ja vajadusel teise kohta transportida.
Moodulkontorid võivad olla ühendatud tsentraliseeritud veevarustuse, kanalisatsiooni, elektrivarustussüsteemidega või olla täiesti autonoomsed.

Kvaliteetne soojusisolatsioon koos kütte- ja ventilatsioonisüsteemidega võimaldab luua mugava sisekliima igal aastaajal.
Muud äriprojektid väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele
Kui mõtlete oma ärile, pöörake tähelepanu praktilistele ja funktsionaalsetele transpordikonteinerite baasil projektidele – selliseid lahendusi kasutavad sajad väike- ja keskmise suurusega ettevõtted üle Euroopa. Milliseid projekte saate ellu viia?
 • Jaemüügikauplused, väikesed poed, kioskid või müügisaalid;
 • Spordivarustuse, jalgrataste, tõukerataste või muude välitegevuseks mõeldud kaupade laenutuskontorid;
 • Naftasaaduste, ehitussegude ja mörtide ning muude strateegiliselt oluliste materjalide kvaliteedi määramiseks kasutatavad mobiilsed või statsionaarsed laborid;
 • Avalik toitlustusettevõte: baarid, kohvikud, restoranid. Soojal hooajal saate katusel korraldada suveterrassi ja talveks saab kogu varustuse siseruumides eemaldada;
 • Turvapostid, administratiivhooned;
 • Autoteenindus, autopesulad ja rehvipoed;
 • Väiketehnika remonditöökojad - jalgrattad, mopeedid, motorollerid, ATV-d.
Millist konteinerit ehituseks valida
Konteinerite ehitamiseks kasutatakse kõige sagedamini 20 jalga (6 meetrit), 40 jalga (12 meetrit) ja 45 jalga (13 meetrit) konteinereid. Seda tüüpi standardkonteinerite kõrgus ja laius on 2,4 ja 2,35 meetrit. On ka suurema mahuga konteinereid, kõrgemaid ja laiemaid. Pakume teile kõiki võimalusi.

Ühest konteinerist piisab väikese töökoja, kohviku või laoruumi loomiseks. Kahest, kolmest või enamast konteinerist saab ehitada suvemaja, äriobjekti ja palju muud.
Kutsume teid meie juurde tassi kohvile, et arutada oma ideed. Kuna iga eraldiseisev objekt on individuaalne, sõltub maksumus nii projekti pindalast, keerukusest kui ka asukohast.
SIA Conway Container Solutions Eesti filiaal
Registry code: 16718113
Legal Address: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Narva mnt 7-636, 10117
Physical address: Tartu maantee 82, Tallinn, 10112, Estonia
Up
Menüü
Meie teenused
Lisaks
Conway Containers Eesti
© Conway Containers Limited
Kõik õigused kaitstud
Täitke vorm ja me võtame teiega ühendust 5 minuti jooksul.
Kas teil on veel küsimusi?
Telefon
Mail