See veebisait kasutab andmete salvestamiseks küpsiseid. Jätkates
veebilehe kasutamist, nõustute nende failidega töötama.
Aktsepteeri
 

Ettevõttest Conway Container Solutions SIA

Ettevõtte kohta
Conway Containers, meie meeskond on professionaalid transpordikonteinerite, varuosade ja tarvikute tarnimisel üle kogu maailma.
Lai ühenduste võrgustik terminalide, laevaliinide, liisingufirmade, agentide ja konteinerseadmete kauplejatega võimaldab meil valida teile ja teie projektile kõige kasumlikumad seadmed.
Conwayga ühesuunaline
Aasia ja Vaikse ookeani
Ameerikas
Euroopa
Ühesuunaline liisingu teenus säästab teie aega ja raha, minimeerib logistikariske ja võimaldab pääseda kaugematele turgudele.
Projekti lastiga töötades seisavad paljud meie kliendid silmitsi raskustega kasutada oma konteinereid raskesti ligipääsetavates piirkondades pärast mahalaadimist, meie jaoks pole sellist kohta, meie oskusteabe lahendused ja kliendisõbralik meeskond abistavad hea meelega 24/ 7.
Rahvusvaheline konteineriomanike koodide register

Rahvusvahelise konteineriomanike identifitseerimiskoodide registri koostas Bureau International des Containers (BIC) ja seda on pidevalt avaldatud alates 1970. aastast. Seejärel võttis selle 1972. aastal vastu Rahvusvaheline Standardiorganisatsioon (ISO), mis moodustas olulise osa ISO 6346 standard: "Kaubakonteinerid – kodeerimine, identifitseerimine ja märgistamine". See standard kirjeldab ka tehnilisi märgistusi, nagu suuruse ja tüübi kood, riigikood ja erinevad kasutusmärgid.

Kõikides rahvusvahelistes veo- ja tollideklaratsioonidokumentides tohib konteinerite kordumatu identifitseerimismärgisena kasutada ainult ISO alfakoode (konteinerite eesliiteid) BIC-ga registreeritud konteineriomanike identifitseerimiseks.

CSTA edendab professionaalsust, innovatsiooni ja parimaid tavasid konteinerite iselaadimise operaatorite ja konteineritega kauplejate, aga ka spetsiaalsete seadmete, süsteemide ja tehnoloogia pakkujate jaoks.
https://www.containa.org
Sales, projects (Kazakstan)
National Portable Storage Association (NPSA) on juhtiv kaubandusühendus ettevõtetele, kes pakuvad turvalisi, teisaldatavaid ladustamiskonteinereid, teisaldatavaid või mobiilseid ladustamishaagiseid, teisaldatavaid või mobiilseid kontoreid, teisaldatavaid või mobiilseid ladustamisüksusi ja meid ümbritsevat tööstust. https://npsa.org
SIA Conway Container Solutions Eesti filiaal
Registry code: 16718113
Legal Address: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Narva mnt 7-636, 10117
Physical address: Tartu maantee 82, Tallinn, 10112, Estonia
Up
Menüü
Meie teenused
Lisaks
Conway Containers Eesti
© Conway Containers Limited
Kõik õigused kaitstud
Täitke vorm ja me võtame teiega ühendust 5 minuti jooksul.
Kas teil on veel küsimusi?
Telefon
Mail